Ilu

Nende ägedate juuksestiilidega saad tähistada mütsihooaja lõppu

Foto: Scanpix

Pärast talvist perioodi ei tea kohe, mida soenguga peale hakata. Korraga on võimalusi palju, sest juuksed ei ole hommikust õhtuni kas elektrist püsti või tihedalt vastu pead. Anname sulle inspiratsiooni kogumiseks suuna kätte. Pst, väike vihje – kääridest sul sellisel juhul pääsu ei ole.

Nüsitud bob

Esmapilgul näeb tõepoolest välja, nagu oleksid lasknud väikese õe juuste kallale, kuid tegelikult on tegemist äärmiselt praktilise ja stiilse lõikusega. Muide, soeng mõjub hästi nii pulksirgete kui ka lokkis kiharate puhul. Mis muud kui käärid kätte.

Minitukk

Tukka ei tasu küll emotsiooni pealt lõikama hakata, sest enamasti kahetsetakse seda juba järgmine päev. Kuid see miniatuurne tukake näeb ütlemata äge välja. Pealegi on see igati mugav, sest võtab tükk aega enne, kui salgud hakkavad vaatevälja segama. Pane ka tähele, et lõikus ei ole sirge, vaid taotuslikult ebaühtlane.

Kõrv väljas

Ei, tegemist pole tuntud “küljed paljaks” trendiga. Paljaks küll, kuid ainult natuke kõrva juurest niiviisi, et kiharad saaksid vabalt peale langeda. Sellega pidavat näitama, et oled enesekindel ja julge naine. Muide, kui tahad eriti vinge välja näha, lõika ka ülejäänud soeng mitme sentimeetri jagu lühemaks.

Tukk otse 1970-ndatest

Moes on nii miniatuurne kui pikk tukk. No otsutage ära eksole, kuid tegelikult on 1970-ndatest inspireeritud silmadeni ulatuvad salgud äärmiselt seksikad. Jaa, kui sa ise lõikust ette ei taha võtta, siis võib vabalt kasutada ka juukselisandeid.