Maailm ja maitsed

Nendes kolmes Tallinna restos saab paremat tom kha suppi kui Tais

Foto: Vida Press

Traditsiooniline Tai vürtsikas kookospiima supp, mida saab süüa nii kana, krevettide kui hiidkrevettidega, on aasia köögi populaarseim roog. Seda armastavad nii need, kes Tais käinud kui ka need, kes Aasiasse reisimise mõttest ei vaimustu.

3. Riis

Kadrioru restoranimaailma juba staažikas staar Riis pakub nii tai kui vietnami roogi, ent tai omad saavad järjekindlalt rohkem kiita – ilmselgelt põhjusel, et seal on inimesed sagedamini käinud ja puhkuse maitse tuleb suhu. Mõnusalt tuline tom kha saab kõrged punktid ja on üks söögikoha populaarsemaid roogi. Tom kha on siin kana või lõhega, makstes mõlemal juhul 7 eurot.

Riis võib kohta nii täiesti tavalisi Kadrioru elanikke, ümbruskonna kontorite töötajaid ja ka kõigile tuntud staare, kes tänu telemaja lähedusele ilmselt restorani enda jaoks avastanud on.

judy is a punk #ramones #judy #punk #restoranriis

A post shared by Stig Rästa (@stigrasta) on Sep 8, 2017 at 10:40am PDT

2. Bollywood

India ja tai roogi pakkuv vanalinnarestoran on koht, kuhu teadjad kohalikud algusest peale julgelt sisse on astunud. Tegemist ei ole järjekordse vanalinna turistilõksuga. Viimsi elanikud võivad olla õnnelikud, et koha noorem õde just nende kodu lähedal uksed on avanud. Hind 5,6 eurot kuni 8,8 eurot olenavlt lisanditest.

#tallinn #restoranbollywood #restaurant #bollywood #estonia #weekend #spring #easter #travel #traveling #travelpics #travelgram #visittallinn #cosmopolitan #drinks ??✨

A post shared by ? (@colorsofthe_wind) on Apr 16, 2017 at 5:35am PDT

1.Tai Boh

Tai Bohi aasia köögi tõlgendused võivad klassikalisest tänavatoidust kõrvale kalduma, kui seda suurem on vaimustus. Restoraniõhtu elamuse võib tänu interjöörile korrutada vähemalt kolmega, sest tegemist on konkurentsitult kõige pöörasema kohaga Tallinnas – mis siiski grammistki glamuurist ja elegantsusest loovutanud pole. Kui peaks juhtuma, et kogu õhtusöögi aja ringi vahite ja ruumi imetlete, siis tellige kana või krevettidega tom kha endale kaasa (hind vastavalt 8 ja 9 eurot).

Some call it crazy and trippy, some others fancy and luxurious. We call it TAI BOH! This is the main stage in which the show takes place everyday! • #taiboh #ingodwetrust #interiordesign #oldschool #fashiondesign #artlover #architecture #asianfusion #asianfood #thaifood #instafood #cocktails #tallinn #estonia

A post shared by TaiBoh (@tai_boh) on Jul 6, 2017 at 11:36am PDT

 

LOE KA: Nendes kolmes Tallinna söögikohas saad paremaid pelmeene ja borši kui Moskva tipprestoranides