Ilu

Nendest sügistalvistest jumestustrendidest võid julgelt snitti võtta

Foto: Unsplash

Roosa tagasitulek

Roosa tuleb tagasi moodi! H&M esitles uut fuksiavärvi huulepulka ja Oscar de la Renta saatis modellid lavale kergelt õhetavate musisuudega. See tähendab, et võid väiksema õe lauvärvipaletid ette võtta ja valida sealt kõik roosikarva toonid välja. Ehk teisisõnu – sellel hooajal värvi igasuguse süütundeta põsed, silmalaud ja huuled toon-toonis õhetavalt roosakaks.

 

Bora Aksu sügistalvine kollektsioon 2017

 

Bora Aksu sügistalvine kollektsioon 2017

 

Tükkis ripsmed

Chaneli ja Emilio Pucci sügistalvise kollektsiooni modellide meik oli inspireeritud 1960-ndate nukulikest silmadest. Seega pole hullu, kui ripsmed värvides kokku kleepuvad – võid seda teha lausa tahtlikult.

Hele nahk ja ronkmustad ripsmed on selle talve kindel hitt. Värvi ripsmed tugevaks ja nähtavaks, julgemad võivad proovida värvilisi ripsmetušše, sest mida erksam, seda parem.

MSGM sügistalvine kollektsioon 2017
Emilio Pucci sügistalvine kollektsioon 2017

Täiuslikult ebatäiuslikud huuled

Tundub, et terve jumestus muutub vabamaks ja tahtlikult hooletumaks. Tõepoolest on tüütu terve õhtu jälgida, kas tume huulevärv on endiselt ühtlaselt peal.

Selle asemel võid juba kodust välja minnes huuled värvida hajutatult: keskelt tumedamana ja äärtest heledamalt. Nii on ju palju lihtsam!

Giambattista Valli sügistalvine kollektsioon 2017
Giambattista Valli sügistalvine kollektsioon 2017