Ilu

Paistes silmade kiirabi: kuidas neist kiiresti ja lihtsalt lahti saada

Foto: Unsplash

Külm supilusikas

Alati võid olla ette valmistatud ja panna paar lusikat juba eelneval õhtul külmkappi või sügavkülma jahtuma.

Ja kui järgmisel hommikul peaksid ärkama, pelmeenid silma all, siis saad kohe kööki suunduda, et endine väljanägemine taastada. Selleks hoia mõned minutid lusikat laugude peal ja paistetus väheneb märkimisväärselt.

Kui soovid mõnd ilutoodet proovida, mis toimib sama hästi:

PAYOT Perform Lift silmaümbrusplaastrid 10 tk 47,99 € (Kaubamaja)

Teekotikesed

Veel üks kiire ja lihtne variant, kui kodus on olemas näiteks kummeliteed, mis alandab põletikku. Kuid sobib ka mistahes muu alternatiiv.

Kompressi tegemiseks leota teekotte kuumas vees, kuni tõmmis muutub tumedaks ja võta need välja jahtuma. Seejärel aseta silmalaugudele ja lase vähemalt kümme minutit toimida. Muide, võid need ka eelnevalt õhtul valmis teha ja panna külmkappi ootele, et vajadusel oleks kohe hea võtta. Lihtne ja soodne.

Valget teed sisaldav silmakreem:

ORIGINS A Perfect World pinguldav niisutav silmakreem valge teega 15ml 40,99 € (Kaubamaja)

Vatipadjakesed ja jääkülm vesi

Selleks on sul vaja ainult vatipadjakesi, kõige külmemat vett, mis kraanist tuleb, ja kui juhtub olema, siis ka jääd, millega saad vedeliku temperatuuri veelgi madalamaks muuta.

Kalla vesi ja jää kaussi, leota selles padjakesi, kuni need on külmad ja pigista need seejärel kuivaks. Hoia neid paar minutitsilmadel ja korda seda sama protseduuri vähemalt 15 minutit järjest.

Jahutava toimega silmaümbrusgeel:

LANCOME Énergie De Vie sära andev ja väsimusmärkide vastane jahutav silmaümbruse geel 15 ml 38,99 € (Kaubamaja)