Kultuur

Reket annab täna Viru keskuses tasuta sünnipäevakontserdi

Räppar Reket. Foto: Oliver Moosus

Täna, 8. mail annab Viru keskuse aatriumis tasuta eksklusiivkontserdi legendaarne räppar Reket, kodanikunimega Tom-Olaf Urb. Tegemist on avalöögiga Viru keskuse 15. sünnipäeva aastale, mistõttu algab ka muusikaline etteaste täpselt kell 15.15.

Esitlusele tuleb artisti lugude paremik, millele publik on lahkesti oodatud kaasa elama. Ühtlasi saab külastaja osa täna koostöös Tallinna ja Tartu Kaubamajaga toimuvast Ostlejate Pidupäevast, mil Viru Keskus on avatud tavapärasest tunni võrra kauem ning uue hooaja kaubad on suvele moodsaks vastuminekuks saadaval eriti ahvatlevate hindadega. Samuti võib muusika- ja ostuhuviline külastaja ostutšeki ettenäitamisel sel päeval Viru Keskuse parklas tasuta parkida.

Viru Keskus tähistab väärikat sünnipäeva läbi aasta toimuvate eriliste sündmuste ning üllatustega. 15 aasta jooksul on südalinna moekeskust külastanud 194 miljonit inimest. Kui arvestada, et maailma enim külastatud linn Pariis võtab aastas vastu 30 miljonit inimest, teeb see rohkem kui kuuekordse maailma moepealinna külastajate arvu.