Ilu

Särtsakalt lõhnavad ilutooted, mis viivad mõtetes Vahemere äärde

Foto: Unsplash

Turguta meeli tsitruseliste ilutoodetega, mis tuletavad meelde puhkust mere ääres.

Morrocan Leather “Memo”

Tootja ütleb: “Memo“ uudistootes “Moroccan Leather“ avaneb vetiveeria hõngus, mis puhkab valge õitebaldahiini all. Ootamatult saabub kitsaid tänavaid pidi seiklev apelsinipuuõite aroom. Sobib nii naistele kui ka meestele.

Mood ütleb: Kuigi on välja toodud väga palju koostisaineid, siis enim jääb meelde just apelsinipuuõite võrgutav aroom. Kuid tunda on väga hästi ka iirist ja ingverit. Meeldib kindlasti neile, kes armastavad idamaise hõnguga parfüüme.

Morrocan Leather “Memo” (75 ml) 230 €, Créme de la Créme.

It’s Skin sidruniga koorimiskreem

Tootja ütleb: Nahka kirgastav ja värskendav koorimisgeel. Sisaldab rohkelt C-vitamiini, mis on nahka toniseeriva, kirgastava ja poore ahendava mõjuga. Vaht puhastab õrnalt, eemaldab üleliigse rasu ja surnud naharakud. Sobib igale nahatüübile.

Mood ütleb: Toote lõhn on väga kutsuv ja värskendav. Geeli vahutav tekstuur eemaldab hõlpsalt mustuse ja pärast kasutamist on nahk krudisevalt puhas.

It’s Skin sidruni koorimisgeel (120 ml) 11,90 €, Tradehouse.

Agent Provocateur Fatale Orchid

Tootja ütleb: Lõhn avaneb tsitruseliste ja aprikoosi pehme puudutusega. Unikaalne seksikas parfüüm jääb püsima tänu soojale puidusele merevaigule. Kompositsiooni viimistleb patšuli, andes

lõhnale juurde elegantsi.

Mood ütleb: Ainuüksi parfüümipudelid on Agent Provocateur’il märkimisväärsed. Lõhn ise on naiselik ja pehme, millest kumab läbi särtsakas patšuli.

Agent Provocateur (50 ml) 66 €, Kaubamaja.