Mood

Seitse kõige ägedamat valget jalatsipaari, millega saad terve suve ringi patseerida

Näib, et valged tennised-tossud on lõplikult võitnud iga moesõbra südame. Nii ongi muutunud lausa kohustuslikuks kostüümiks tagi-teksad, millega on sobitatud heledad jalatsid.

Kui sul veel pole valgeid botaseid, siis heida pilk peale nendele paaridele:

Oled laisk? Pole hullu, me kõik veidi oleme. Nüüd võid rahumeeli olla veel laisem ja hankida endale lukkudega tossud. Igasugune nööridega jändamine – juhul kui see tõesti on sulle vastumeelne -, on minevik.

Tossud 105 € (enne 149 €, Nike, sneakersnstuff.com)

Kui sa ei pelga 1990-ndaid, siis sobivad sulle ideaalselt kerge platvormiga tennised. Kui see periood aga tekitab külmavärinaid …

Tennised 24,99 € (H&M)

… proovi puhast klassikat ehk 1980-ndate hõnguga Reeboki tosse.

Tossud 63 € (enne 90 €, Reebok, Reede)

Loomulikult võid valida veidi särtsakamad tennised – näiteks sellised, millel on peal selle suve trendikaim vili ehk ananass.

Tennised 29,99 € (Bershka)

Terasem lugeja kindlasti märkab, et tegemist pole üleni valgete tossudega. Kuid pastelsed toonid ei tee ju liiga ühelegi jalatsipaarile (ega selle kandjale). Heleroosa, -roheline ja -sinine – mis võiks olla nunnum kombinatsioon?

Tossud 130 € (Adias, net-a-porter.com)

Kui oled alati fännanud tossu ja kõrge spordisoki kooslust, siis on vastatud sinu palvetele – nüüd ei pea sa enam sobilike sokkide otsimisega vaeva nägema.

Botased 45,99 € (Pull & Bear)

Ei leidu vast ühtegi moesõpra, kes poleks kunagi kandnud Converse’i tennised. Ja kui sa pole seda veel teinud, siis nüüd on viimane aeg.

Tennised 76,99 € (Converse, asos.com)