Selle suve kolm kõige ihaldusväärsemat parfüümi

  • Rõõmusta enda meeli uute parfüümidega, mis lisavad enesekindlust ja muudavad õhustiku veelgi romantilisemaks.

Foto: tootjad

Carolina Herrera CH L’Eau

Carolina Herrera kollektsiooni lisandunud uus parfüüm CH L’Eau tähistab suvepuhkuse õnnetunnet ja romantilist ilu. Moemaja loovjuhi Carolina Herrera de Baez´i sõnul on lõhn eelkõige kui meeliülendav kogemus, mis on tulvil romantikat. See on hele ja kerge – täis suvepäeva värskust ja erksust. Carolina Herrera CH L’Eau on imeline kooslus värskendavast punasest ja rohelisest teest, veriapelsinist, Haiiti vetiveeriast, seedripuust ja puhtast patšulist.

Carolina Herrera CH L’Eau 50 ml u 75 € (Stockmann)

Viva La Juicy Soirée

Viva La Juicy Soirée inspireerijaks on Viva-tüdruku optimistlik ja vallatu vaim. Teda iseloomustavad vaieldamatu sarm, muretu ellusuhtumine ja võime end ümbritsevaid inimesi kütkestada ja enda poole võita. Viva La Juicy Soirée pimestab kirgaste ja pulbitsevate tipunootidega, mida on tunda läbi lilleliste ja soojade põhjanootide hästitasakaalustatud kooslusele.

Viva La Juicy Soirée 30 ml u 50 € (Kaubamaja).

Boss MaVie L’Eau

Hugo Bossi moemaja uus parfüüm inspireerib naisi oma unikaalsust ära tundma ja omaks võtma. MaVie L’Eau on ideaalseks emadepäevakingituseks, mille sädelev kirkus julgustab naisi oma sisemist sära valla päästma. Lõhna südametoonis on tunda kirgast õitebuketti – valget magnooliat, karget valget pojengi ja habrast roosat roosi, mis sulavad omavahel kokku ideaalselt koosluseks enesekindlale kandjale.

Parfüümi õrnalt tasakaalustatud südamele pakub täiendust sensuaalne põhi, kus seedripuidu sooje ja elegantseid noote võimendab joovastav valge muskus.

Boss Ma Vie L’Eau 50 ml u 80 € (Kaubamaja).