Mood

TREND: Elegantne valge

Mango

On aeg tõmmata jalga sandaalid ja suvekleidid, mis on nukralt riidekapis seisnud. Selle hooaja elegantseim värv on valge ning seda võib kanda pealaest jalatallani. Valge sobib nii puhkuseks, kohtinguks, suvefestivalideks kui ka tööl kandmiseks.
Tõime välja kolm võimalust kus ja kuidas seda kanda ning kümme valget toodet, mis poodides hetkel saadaval on.

Tööl
Sobita laiad püksid lihtsa T-särgiga ja lisa formaalne bleiser. Valged aksessuaarid nagu avatud ninaga sandaalid, hoivad riietuse šiki ja ühevärvilisena. Pükste siluett sobib nii tööl kandmiseks kui vaba aja veetmiseks.

glamour.com

Nädalavahetusel
Lihtsalõikeline valge kleit on ideaalne kuumadeks pühapäeva brunch’ideks, pargis jalutamiseks ja linnapeal tuuritamiseks. Lisa valged tennised, et hoida enda riietus vaba  ja mugav.

glamour.com

Kohtingul
Valge sobib ka jahedatesse suveõhtutesse. Kui sa ei tunne end nii mugavalt kandes ainult valget, siis väikesed värvi lisamisesd nagu Poppy Delavigne kingad ja päikeseprillid, tõmbavad intensiivsust maha, kuid hoiavad kogu riietuse siiski lõbusana (ja ka vähem pruudilikumana). Tõmba kaameli- või kreemivärvii trentš selga, et valget neutraliseerida ning hoida end õhtul väljas liikudes soojas.

glamour.com
A-sümeetriline T-särk 9,99 € (Zara)
Päikeseprillid 20,27 € (Quay Australia/asos.com)
Kingad 103 € (Miss KG/topshop.com)
Vest-kleit 42 € (topshop.com)
Käekott 11,99 € (H&M)
Lühikesed püksid 12,99 € (Zara)
Sandaalid 14,99 € (H&M)
Kleit 119,33 € (WAYF/bloomingdales.com)
Viigipüksid 25,99 € (Zara)
Tennised 12,99 € (Mango)