Mood

Uus šikk Eesti moebränd Ellen Richard ei karda minimalismi ega musta

Foto: Oliver Moosus

Solarise Keskuses Les Petites-nimelises poes esitleti äsja uut minimalistlikku elustiili propageerivat brändi ELLEN RICHARD, mis lähtub põhimõttest, et vähem on rohkem. Tooted on naturaalsetest kangastest ning need on tootnud Eesti tootjad.

Kollektsioon on põhjamaiselt lihtne ja praktiline, samas naiselikult šikk ja julge. Tooted on osaliselt oma vormilt mittestandardsed – näiteks küljed erineva pikkusega. Mõnele esemele on antud multifunktsionaalsus kanda toodet mitmeti – kas varrukatega või ilma, et klient saaks vastavalt meeleolule riietuda ning et üks ese pakuks mitut kandmisvõimalust.

Minimalistiku elustiili soosimise poole püüdleva kaubamärgi taga on disainer Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala. Soov luua oma bränd, mis propageerib tarbimise vähendamist ja naturaalsete kangaste kasutamist, on olnud disaineri ammune unistus. Ideid saab disainer kõikjalt, mis teda ümbritseb – kõige enam loodusest, puhaste vormidega arhitektuurist ja meestemoest.

Foto: Oliver Moosus

ELLEN RICHARDi brändi kannab eneseteadlik tegus naine, kes hindab head disaini, ostab pigem vähem ja kvaliteetset. Ta peab oluliseks, et rõivad on multifunktsionaalsed ja et neid saab kombineerida nii kiireteks toimetusteks näiteks tennistega või õhtuseks sündmuseks kontsakingadega.

ELLEN RICHARDi looja peab lisaks heale läbimõeldud disainile väga oluliseks kasutada ainult looduslikke materjale, mis on keskkonnasõbralikud ja meie organismile ohutud. Kõik tooted on eestimaine fairtrade – valmistatud oma ala meistrite poolt, kes on saanud oma töö eest väärilist tasu. Kangastel on ÖKO-Tex sertifikaadid ja kõik tootmisjäägid on plaanis taaskasutada.

Kaubamärgi ELLEN RICHARD tooted on müügil Tallinnas Solarise keskuses poes Les Petites, samuti saadaval ELLEN RICHARDi stuudios Telliskivi 60A, III korrus.