Ilu

Viis asja, mida laitmatu välimusega naised alati teevad

Foto: Unsplash

Need viis nippi aitavad The Zoe Reporti sõnul alati elegantne ja hoolitsetud välja näha.

Planeeri ette

Aja planeerimine on peamiseks võtmesõnaks, kui soovid näida laitmatu. Pane õhtul järgmise päeva riided ja käekott kõige vajalikuga juba valmis. Niiviisi ei teki hommikul kaost ja suure tõenäosusega ei unusta midagi ka maha.

Foto: Unsplash

Söö hommikusööki

Ärka natuke varem, et jõuaksid enne kiiret päeva hetkeks maha istuda ja kõhu täis süüa. Jaksad rohkem ja ei pea kogu aeg toidu peale mõtlema.

Foto: Unsplash

Päästev kotike

Ole valmis selleks, kui king hakkab hõõruma või sind kutsutakse ootamatult kohtingule: pane kokku n-ö esmaabikotike, mis aitab sind välja igast olukorrast. Võid sellesse pista kõike, alates punasest huulepulgast ja lõpetades haaknõelaga.

Foto: Unsplash

Värskenda end

Päeva jooksul võiksid vaadata korraks peeglisse, et värskendada meiki. Tupsuta silmaaluseid kergelt peitepulgaga, kanna huulevärv uuesti suule ja lase paar sortsu parfüümi peale. Tunne on kohe oluliselt värskem ja parem.

Foto: Unsplash

Pane graafik paika

Igasugused iluprotseduurid võivad tihtipeale ununeda ja tegemata jääda. Selle vältimiseks tee kindel graafik, mida ja millal sa teha kavatsed. Näiteks koorid pühapäeva õhtuti nägu või teed maniküüri.

Foto: Unsplash