Ilu

Viis klassikalist viga, mida ikka veel meikimisel tehakse

Foto: Vida Press

Vale tooni jumestuskreem

Perfektselt nahaga ühilduva jumestuskreemi otsimine ongi väga keeruline. Võta appi paar lihtsat nippi õige tooni leidmiseks:

 • Tee kindlaks, kas naha alatoon on roosakas või kollane – see vähendab valikut juba märgatavalt.
 • Jumestuskreeme proovides peab nahk olema puhas ja niisutatud. Meigitud nahk muudab ka jumestuskreemi tooni.
 • Kõige õigemat tooni näeb päevavalguses, kui jumestuskreemi on kantud lõualuu peale. Kõige õigem toon ei ole endale ega kõrvalseisjale nahalt üldse märgatav.
 • Jumestuskreem ei ole mõeldud jumekama mulje tekitamiseks, seega ei tohi osta tumedama tooniga toodet. Esmane ülesanne on sel siiski nahka ühtlustada.
 • Lihtne on enne ostu sooritamist paluda sõbrannal või müüjal vaadata, kas valitud toode ikka sobitub nahatooniga.
 • Korralikult hajutamata lauvärv

  Hajuta, hajuta, hajuta ja siis hajuta veel veidi. Viimistletud meigi lõpptulemuseks on väga oluline, kuidas lauvärvid on laugudele kantud, nii et tasub investeerida nii korralikesse pintslitesse, kui kvaliteetsesse lauvärvi.

  Sobimatu huulepulgatoon

  Huulepulk on väga nõudlik ilutoode, kuigi võiks eeldada vastupidist. Iga toon, mis riiulil ahvatlev tundub, ei pruugi jääda kahjuks selline huultel. Põhjus on lihtne – huulepigment ning nahatoon määravad lõpptulemuse. Õnneks on huulepulkade testimine üpris lõbus ettevõtmine ning võimalus mugavustsoonist välja astudes põnevamaid toone avastada.

  Liialt rõhutatud kulmud

  Lopsakas kulmukaar on hitt, tõsi. Kuid üleliia vuntsitud kulmukaar, mis veel ülimalt konkreetseks joonistatud, mõjub üldmuljes väga pealetükkivalt. Ideaalseks tulemuseks piisab sellestki, kui joonida ja täita vaid oma loomulik kulmujoon ega joonistada selles üle. Musta kulmuvärvi asemel saab ilusama tulemuse hallikaspruunide toonidega.

  Võõraks kontuuritud nägu

  Me kõik oleme erinevad. Kahjuks on trendid näo kujundamises võtnud paljudel naistel vaid ühe suuna ehk soovi näha välja nagu kontuurimise “ema” Kim Kardashian. Tulemus- nägu ei kuulu endale, Kimile ega üldse kellelegi tuttavale. Uuri oma näokuju ning õpi selgeks viisid, kuidas sellele omast ilu rõhutada. Tulemus on palju kaunim, kui oskad aimata!