Ilu

Viis viisi, kuidas sa meigisvammi valesti kasutad

Foto: Dx Beauty Online Instagram

Kuid sellest on ainult siis kasu, kui kasutad seda õigesti! 

Sa ei pese meigisvammi ja kasutad seda, kuni alles jääb ainult tolm

Hoolimata sellest, et svammi eluiga on kõigest mõni kuu (jaa, see ei kestagi igavesti), pead seda ikkagi pärast iga kasutamiskorda pesema. Tõeliselt tüütu, kuid siiski hädavajalik viimistletud tulemuse saavutamiseks.

Kasutad üht vaest svammikest mitme erineva toote peale kandmiseks

Kahjuks tõesti on igale jumestustootele vaja eraldi svammi, et tulemus tuleks puhas. Jumestuskreemil, highlighteril, põsepunal: neil kõigil on erinevad tekstuurid ja omavahel kokku segunedes saab sellest näol lihtsalt üks kompott.

Ostad poest kõige odavama svammi

Soodsamad variandid on kahjuks väga ahned ja imavad enamus jumestuskreemist endale sisse. Tänu sellele ei jää nahale kandmiseks suurt midagi järele ja tulemus jääb ebaühtlane.

Hõõrud sellega oma nägu

Vana harjumus, kui oled varem ainult pintslit kasutanud. Kanna toodet peale tupsutades, mitte mööda nahka nühkides. Niiviisi hoiad enda kaunist nooruslikku nahka ja saavutad katva tulemuse. Ühesõnaga: tups-tups!

Sa ei niisuta seda enne kasutamist

Pole viga, tõenäoliselt ei ole seda keegi sulle varem maininud. Niisutamine on hea selleks, et jumestuskreem svammi sisemusse ei imenduks, kus sa seda kuidagi enam välja ei pigista.

Kui käsn on veest paisunud, mahub sinna sisse minimaalselt toodet. Nii lihtne ongi! Tulemuseks saad kerge ja õhulise meigipõhja.

Proovi näiteks:

 

Beautyblender Micro Mini meigisvamm 18,90 € (Tradehouse)

 

lily Lolo meigisvamm 5 € (meigikunst.ee)

 

The Vintage Cosmetics meigisvamm E-vitamiiniga 6,50 € (Tallinna Kaubamaja)