Kultuur

Viru keskuse katuseterrassil saab pesapallilööke harjutada

Viru keskuse katuseterrassil avati uudse kontseptsiooniga meelelahutuskoht Park’la, kus saab nii lõbusalt ja sportlikult aega veeta kui ka nautida maitsvaid toite ning jooke. Paiga üheks eriliseimaks atraktsiooniks on pesapalli simulatsioon, mis on esmakordne ja ainulaadne võimalus Eestis.

Park’la asutaja Siim Tuki sõnul tekkis mõte erinevaid sportlikke ja seltskondlikke tegevusi pakkuva paiga avamiseks välismaal reisides. “Eesti suvi on niigi üürike ja seda enam tuleks päikeselisi päevi võimalikult palju õues nautida,” leiab Tukk. “Oleme linna keskseimas asukohas suurimale väliterrassile kokku kogunud väga palju kaasahaaravaid atraktsioone, kus saab vahvalt aega veeta nii üksi, sõpradega kui ka perega.”

Paiga üheks unikaalseimaks atraktsiooniks on pesapalli simulatsioon, mis pakub võimalust pesapalli täpsuslööke virtuaalselt harjutada. Proovile saab end panna ka erinevates jalgpallimängudes – nende hulgas on näiteks hiigelversioon lauajalgpallist, kus inimesed on mängus sees ja asendavad tavapäraseid lauajalgpalli keppide otsa lükitud pallureid. Lisaks saab põnevaid täpsuslahinguid korraldada võimsa noolemängu märklauaga, kuhu noolte asemel hoopis jalgpalle külge lüüakse. Paljude muude võimaluste hulgas on ka korvpallimäng 4 ritta, suvine curling ning golf 4 ritta.

Meelelahutuspargis asub ka kohvik, mis pakub värskendavaid jooke, burgereid, kooke ja käsitööjäätist.

Park’la on Viru Keskuse neljanda korruse katusealal avatud teisipäevast neljapäevi 11-23, reedel ja laupäeval 11-01 ning pühapäeval 11-23. See jääb avatuks septembrikuuni.